PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=351528}
7,2 9 239
ocen
7,2 10 1 9239
6,2 17
ocen krytyków
Reprise. Od początku raz jeszcze...
powrót do forum filmu Reprise. Od początku raz jeszcze...

Zauważył ktoś może polskie akcenty? Na kolumnie w Paryżu widnieje wydrapane "Olsztyn", w pokoju Philipa jest plakat Brygady Kryzys a matka Erika jeździ "dużym" fiatem. Ktoś może wie, czy to przypadek, czy też zabieg celowy?
Film moim zdaniem świetny- piękne barwy, komediowe zabarwienie, mimo tematyki lekki i wciągający.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
toquer

Cóż za spostrzegawczosc!
Myślę, że więcej w tym przypadku, chociaż dlaczegóż np. scenarzysta nie miałby nie słuchac Brygady Kryzys ;)

Film bardzo dobry, świetnie poprowadzeni aktorzy, bardzo wiadrygodni no i świetne dialogi.

PS Może obejrzę film raz jeszcze, zeby zobaczyc te "polskie akcenty ;)

ocenił(a) film na 7
toquer

Zauwazylam tylko Brygade Kryzys i az wstyd sie przyznac - pomyslalam ze to norweski zespol, ktory tylko brzmi podobnie ... Bo kto zreszta wie jak jest "kryzys" czy "brygada" po norwesku ;)

ocenił(a) film na 8
mszywiol

Ja zauważyłam tylko napis Olsztyn i to dopiero oglądając film drugi raz, no i miałam zakładać podobny wątek, lecz zostałam wyprzedzona :P

ocenił(a) film na 8
just_ex

Mi za pierwszym razem udało sie dostrzec tylko Olsztyn, a co do dużego fiata to nie byłam pewna czy go dobrze rozpoznałam :p

ocenił(a) film na 7
8e4g

To chyba była Łada 2105 tak podpowiada mój chłopak:), plakat Brygady zauważyłam no i Olsztyn również...myślałam, że film będzie znacznie "cięższy" , bardziej depresyjny i choć koniec można różnie interpretować uważam, że był "przyjemny" :)

ocenił(a) film na 9
toquer

Lekki i wciągający?
Ja niemalże płakałam momentami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones