PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=351528}
7,2 9 243
oceny
7,2 10 1 9243
6,2 17
ocen krytyków
Reprise. Od początku raz jeszcze...
powrót do forum filmu Reprise. Od początku raz jeszcze...

Polecam zdecydowanie. Film wymagający dla odbiorców lubiących ciche, długie ujęcia, dramatyzm i wszelakie szukanie powiązań, drugich den, motywów psychologicznych.

Mało komedii w nim widziałam, może ze względu na mój obecny stan.

Polecam.

ocenił(a) film na 2
interplaygirl

stan ciążenia?

ocenił(a) film na 10
interplaygirl

Dokładnie, bardzo dobry film, ale nie dla każdego. O życiu takim jakie jest, bez zbędnego moralizowania i koloryzowania.

ocenił(a) film na 7
interplaygirl

Uwielbiam w filmach wszystko co wyszczególniłaś. Jednakże uważam że "Reprise" trochę brakuje do bardzo dobrego filmu mimo że ma absolutnie wszystkie predyspozycje ku temu. Po pierwsze swietny klimat, przyznam że oglądało się go dobrze, czuć było przesłanie w tym filmie. Muzyka, bardzo dobra zdecydowanie mój klimat więc duży plus za ten aspekt również. Gra aktorska również na dużym plusie szczególnie jeżeli chodzi o aktorów drugoplanowych. Teraz minusów które jednak mocno zaciążyły na mojej ocenie. Po pierwsze fragmentami się wydłużał, nie które sceny powinny być zrobione krótko i dosadnie a przesadnie się dłużyć. Było to trochę denerwujące i wybijające z kontekstu. Subiektywnie nie podobała mi postać Philipa. Uważam że jest to najsłabiej zagrana postać w filmie. Ponieważ był to jednak główny bohater to bardzo to wpłynęło na odbiór filmu przez mnie. Jak dla mnie aktor który się w niego wcielił grał dosyć sztucznie ale to może moja subiektywna ocena.

Ogólnie mysle że warto obejrzeć film ale nie uważam że jest to pozycja obowiązkowa. Ktos kto ma dużo czasu i lubi klimat filmu podobny do "Reprise" powinien być zadowolony. Ja czuje lekki nie dosyt ale generalnie zgodzę się ze skalą filmwebu 6/10 - film niezły w pełnym słowa tego znaczeniu.

interplaygirl

"film obejrzalem z obowiazku krytyka f.
streep-1 klasa. dlatego 2 zamiast 1."
to jest skopiowana wypowiedź schiza. Prawda że śmieszna :) Ten baran uważa się za krytyka :)

ocenił(a) film na 8
max_38

czy ktoś z was mógłby polecić mi film w podobnym klimacie? nie chodzi mi oczywiscie o tematyke:P pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones